POSTUP PRÁCE

 

SEZNÁMENÍ

Na začátku si budeme hodně povídat. Dáme si kávu, třeba i punčový řez. Dohodneme se na výstupech, které budete požadovat, a na základě této dohody Vám nachystám nezávaznou cenovou nabídku, včetně termínů možného vyhotovení návrhu.

1. DISPOZICE A VIZUÁL

V první části popřemýšlíme o ergonomii a uspořádání prostoru. Vypracuji Vám půdorysné varianty a po společné konzultaci vybereme tu nejlepší.

Zároveň dáme dohromady inspirace a materiály, které jsou Vám blízké. Součástí první části návrhu bude tedy půdorys, materiálový moodboard a referenční interiéry, od kterých bychom se mohli odrazit.

2. 3D NÁVRH

V moment, kdy se shodneme na dispozici i směru, kterým se chceme ubírat, přejdeme do druhé části studie.  Návrh interiéru Vám vypracuji formou jednoduchých 3D skic. V těchto náhledech vyřešíme veškeré detaily, uspořádání a sladíme materiály. 

V případě Vašeho zájmu je možné vypracovat také fotorealistické vizualizace prostoru.

3. VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE

A POLOŽKOVÝ PLÁN

Až budeme mít jasnou představu o interiéru, nachystám podklady pro řemesla. V rámci výkresové dokumentace připravím pohledy na atypické prvky, půdorysné výkresy se stavebními úpravami, elektroinstalacemi, vodoinstalacemi a topením. Pokud budete mít zájem, ráda Vás spojím s potřebnými řemeslníky. V této části dostanete také položkový plán s referenčními produkty pro Váš interiér.

4. MATERIÁLY

Ještě než vše zadáme do výroby, vybereme materiály. Ráda s Vámi navštívím vybrané showroomy a poradím s detaily. Společně s truhlářem pak nachystáme vzorky pro nábytek na míru.

5. REALIZACE

Jde se na to! Při samotné realizaci Vám budu po boku. Pohlídám jednotlivé etapy výroby a v případě potřeby Vám pomůžu doladit i ty nejmenší detaily.